Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας: Σάββατο 18 Ιανουαρίου Uncategorized

Μπάλα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

07:30 Eurosport 2 Αυστραλιανό Όπεν 6η μέρα

09:30 Eurosport Αυστραλιανό Όπεν 6η μέρα

11:40 Eurosport Αυστραλιανό Όπεν 6η μέρα

12:45 Eurosport 2 Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Καταδίωξη γυναικών, Antholz/Ιταλία

13:30 Eurosport 2 Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Ελεύθερη κατάβαση ανδρών, Ελβετία

14:45 Eurosport 2 Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο HS 109, Ζέεφελντ/Αυστρία

14:45 OTE Sport 1 Σάντερλαντ – Σαουθάμπτον Premier League

15:00 Novasports 2 – HD2 Παναιτωλικός – Πανθρακικός Superleague

15:15 Eurosport 2 The Masters Ημιτελικοί, Λονδίνο

15:30 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Καταδίωξη ανδρών, Antholz/Ιταλία

16:00 Novasports 3 ΑΕ Νέας Κηφισιάς – Τρίκαλα Basket League

16:30 OTE Sport 3 WRC: Rally Monte Carlo Live Stage 2

17:00 OTE Sport 1 Άρσεναλ – Φούλαμ Premier League

17:00 OTE Sport 2 Μπέτις – Ρεάλ Μαδρίτης La Liga

17:15 Novasports 1 – HD1 Ολυμπιακός – Λεβαδειακός Superleague

18:00 OTE Sport 4 Κρκα – Μέγκα Βιζούρα Αδριατική Λίγκα

18:00 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο Ομάδες, Zakopane

19:00 OTE Sport 2 Έλτσε – Ράγιο Βαγιεκάνο La Liga

19:00 OTE Sport 3 Ρόμα – Λιβόρνο Serie A

19:00 Action 24 Σταντάρ Λιέγης – Οστάνδη Πρωτάθλημα Βελγίου

19:30 OTE Sport 1 Λίβερπουλ – Άστον Βίλα Premier League

19:30 Novasports 2 – HD2 Πανιώνιος – ΠΑΟΚ Superleague

20:00 Novasports 1 – HD1 Ολυμπιακός – Φοίνικας Σύρου Volleyleague

20:45 Novasports 3 Τσβόλε – Φιτέσε Πρωτάθλημα Ολλανδίας

21:00 Action 24 Λιρς – Κλαμπ Μπριζ Πρωτάθλημα Βελγίου

21:00 Eurosport The Masters Ημιτελικοί, Λονδίνο

21:00 OTE Sport 2 Γρανάδα – Οσασούνα La Liga

21:30 OTE Sport 4 Ρέτζο Εμίλια – Βαρέζε Serie A

21:45 OTE Sport 1 Γιουβέντους – Σαμπντόρια Serie A

22:00 OTE Sport 5 WRC: Rally Monte Carlo Live Stage 3

23:00 OTE Sport 2 Εσπανιόλ – Θέλτα La Liga

02:00 Eurosport Αυστραλιανό Όπεν 7η μέρα

02:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Όπεν 7η μέρα

02:30 OTE Sport 3 Σάρλοτ Μπόμπκατς – Μαϊάμι Χιτ ΝΒΑ