Ντέρμπι Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός – Δείτε όλες τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας Uncategorized

Μπάλα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας Ο αγώνας Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός για τη Superleague ξηεχωρίζει από τις σημερινές αθλητικές μεταδόσεις.

10:45 Eurosport 2 Σκι αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδρες-15χλμ Ελεύθ. τεχνική, Λάχτι

10:45 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Σύνθ/ Ελεύθ. κατάβαση Γυν. Ελβετία

12:00 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Super-G ανδρών, Νορβηγία

13:00 OTE Sport 4 Χίος – Ολυμπιακός Α1 ανδρών

13:00 OTE Sport 1 Βιγιαρεάλ – Μπέτις La Liga

13:30 OTE Sport 2 Κάλιαρι – Ουντινέζε Serie A

13:30 Eurosport 2 Σκι αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Γυν.-10χλμ Ελεύθερη τεχνική, Λάχτι

13:45 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Σύνθ/ Τεχν. κατάβαση Γυν., Ελβετία

14:00 OTE Sport 5 Ρεάλ Μαδρίτης – Τενερίφη Liga Endesa

14:45 Eurosport 2 Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες – HS 100, Ρουμανία

14:45 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 130, Λάχτι/Φινλανδία

15:00 Novasports 2 – HD2 Παναιτωλικός – Ατρόμητος Superleague

15:30 Action 24 Φέγενορντ – Άγιαξ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

16:00 OTE Sport 1 Βερόνα – Μπολόνια Serie A

16:00 OTE Sport 4 Αταλάντα – Κιέβο Serie A

16:00 OTE Sport 3 Τζένοα – Κατάνια Serie A

16:00 OTE Sport 2 Τορίνο – Σαμπντόρια Serie A

16:00 ΔΤ Παναθηναϊκός – Άρης Basket League

16:30 OTE Sport 5 Χόφενχαϊμ – Βόλφσμπουργκ Bundesliga

16:45 Eurosport Welsh Open Τελικός

17:15 Novasports 4 Πανιώνιος – ΑΕΛ Καλλονής Superleague

17:15 Novasports 3 Αστέρας Τρίπολης – Πανθρακικός Superleague

17:15 Novasports 2 – HD2 Εργοτέλης – ΠΑΟΚ Superleague

18:00 OTE Sport 2 Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Μαδρίτης La Liga

18:30 OTE Sport 4 Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Στουτγάρδη Bundesliga

18:30 OTE Sport 1 Τότεναμ – Κάρντιφ Premier League

19:00 OTE Sport 5 Βαλένθια – Λαμποράλ Κούτσα Liga Endesa

19:00 Action 24 Άντερλεχτ – Γκενκ Πρωτάθλημα Βελγίου

19:30 Novasports 1 – HD1 Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός Superleague

20:00 OTE Sport 3 Σικάγο Μπουλς – Νιου Γιορκ Νικς NBA

20:00 OTE Sport 2 Σεβίλλη – Ρεάλ Σοθιεδάδ La Liga

21:00 Eurosport Welsh Open Τελικός

21:00 Novasports 4 ATP 250 Σάο Πάουλο, τελικός

21:45 OTE Sport 5 Φιορεντίνα – Λάτσιο Serie A

21:45 OTE Sport 1 Μίλαν – Γιουβέντους Serie A

22:00 OTE Sport 2 Μπαρτσελόνα – Αλμερία La Liga

23:15 Novasports 3 Ρίβερ Πλέιτ – Σαν Λορένσο Πρωτάθλημα Αργεντινής

03:00 OTE Sport 3 Φίνιξ Σανς – Ατλάντα Χοκς ΝΒΑ